Summer S A L E -20%
Zostáva: 8 dni 0 hod 16 min
Tvoj účet
Tvoj košík
Celkom 0 položiek
0,00 

Bio bavlna pre deti

Poďme sa pozrieť na bio bavlnu. A čo to vlastne bio bavlna je? Nie je to zase len nejaký marketingový trik?

V zásade ide o bavlnu pestovanú bez použitia chemikálií a ďalej šetrne spracovávanú. Takáto bavlna si zachováva prirodzenejšiu štruktúru. Vlákno má viac páperia a tkanina je na dotyk mäkšia a jemnejšia a tiež priedušnejšia i odolnejšia.

Oblečenie z takéhoto materiálu je teda ideálne pre deti a ich citlivú pokožku. Vyššia priedušnosť zaisťuje, že pokožka môže lepšie dýchať, a preto vyhovuje aj alergikom. Produkty sú maximálne bezpečné a sú certifikované pečaťou OEKO-TEX.

Prirodzená jemnosť na dotyk a mäkkosť pleteniny zaručuje, že už od svojich detí nebudete počuť: „To ma škriabe, svrbí, pichá…“ Kvalita materiálu a pohodlný strih jednoducho zaistia, že deti bio bavlnu rady nosia.

BOB & OLI Dievčenské Letné Pyžamo

Trvanlivosť bio bavlny

A ešte jedna dôležitá vlastnosť. Trvanlivosť. Deti sú prirodzene divoké a majú počas dňa oveľa viac pohybu ako dospelí. Šetrné spracovanie bio bavlny zaisťuje jej vyššiu odolnosť a oblečenie jednoducho dlhšie vydrží. Vieme, že naše odevy sa dedia zo súrodencov na bratrancov, a dokonca z generácie na generáciu…

Keď to teda zhrnieme, bio bavlna je jemnejšia, priedušnejšia a trvanlivejšia. Produkty z biobavlny v našej ponuke zastupujú pyžamá a spodná bielizeň značiek BOBOLI a BOB & OLI.

Spomenuté produkty si môžete pozrieť na tomto odkaze

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ako vytvoriť detský kapsulový šatník?

Kapsulový šatník už nie je len záležitosťou dospelých. Čoraz viac preniká aj do detskej módy. Ako si to predstaviť vo verzii pre najmenších?

Čítať viac

Denim style pre malých aj veľkých

Denim pristane každému a deťom obzvlášť!  Vďaka vysokému obsahu bavlny je tento nestarnúci materiál vhodný aj pre najmenších. Džínsovina sa výborne kombinuje a vydrží dlho, predlho. Preto sa denim stal jedným z najobľúbenejších a najčastejšie nosených štýlov naprieč generáciami. Jeho veľkou výhodou je, že sa dá nosiť po celý rok.

Čítať viac

Čím viac retro, tým viac in!

Či už ste vyrastali v šesťdesiatych alebo deväťdesiatych rokoch, je načase oprášiť staré trendy. Ukážte svojim deťom, že štýl vašej mladosti frčí aj dnes, a kúpte im roztomilé retro oblečenie z nášho e-shopu.

Čítať viac

Prečo nakupovať u nás

Istota stabilnej firmy
Neustále sa hýbeme vpred
Prémiové značky

Našim cieľom je dopriať vám neobyčajný pocit z nakupovania, z tovaru, aj zo zákazníckeho servisu.

Doprava kuriérom
Rýchla expedícia
Profesionálne balenie